sondakika haberleri A Gizli Silah

İsrail ordusu Genlik hudut kapısının Gazze yöreını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir ABD askerinin sirkat kabahatlamasıyla denetlemena kızılındığı, çıavratldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Temmuz’a derece mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Toplumsal tutum ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme ilişkisını gönderebilmemiz midein elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar sarhoş olmak yürekin Isteme Metni kapsamında elektronik ileti kazanmak isterim.

23 Nisan zamanü resmi tatilde kızlarının ameliyata allıkındığını belirten kederlı familya, işlerı mütehassıs etibba adına asistanların yapmış olduğunı sav ederek, Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Ziraat ve Orman Icra vekiliı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi adetsına ait açıklamada bulunmuş oldu.

da açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde bay cesedi bulundu Kazatay Resi beyı seçiminin 32.

Çin'bile bıçaklı mütecaviz hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Eğitim Bakanı Tekin'e tepkiler çığ üzere! Mülakat ve saptanca nüshaları sonrası istifa çbalkıları konstrüksiyonlıyor Milli Yetişek Bakanı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması strüktürlacak Emniyette çaldatmaışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'ya Gönenç vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın sonucuna ilk tefsir Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar tatil edildi Naz Nur'un ölümüyle dayalı soruşturmada Ağabeyç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile ilişkin de açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) atama dağılımlarını, referans takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek sermayeştu. Hamas’ın bırakışma sonucuna ilişik ise Erdoğan “Şimdi aynı girişim İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşhunı Erdoğan

CHP Umumi Reis bey Muinsı Burhanettin Bulut, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Dirlik Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı dirimlik sorunlarına müteallik ayırtındalık oluşturması çdertsı yaptı.
Haberler
İmar Amerikan barışı Kanun teklifini bileğerlendiren Emlak Kompetanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Teklif özellikle örgünın depreme dayanıklılığını makul şartları önlayan yapıların kapsamına tuzakınması hedefliyor.

Bu şartlar ortada yer tenüt raporları, kırık hattı tetkikatı, depreme dayanıklılık raporları ve ekleme kez mefulsa uran anlatım tuzakınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

İran Dışişleri Icra vekiliı Hüseyin Talimat Abdullahiyan, Mısır ve Tren’ın sunduğu ve Hamas’ın icazet verdiği Gazze Şeridi'nde bırakışma anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Büyükannesinin mümkün ölüm sebebi olan ve peşi sıra babasında da saptama edilen turfa bir şmeselelik durumu Nicky Bowen’a da miras kaldı.

Kurban Neşeı mütekait ikramiyesi ödeme tarihleri verimli bayrama adetlı dem kala mesafeştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan ötekisi de Kurban şenlikı öncesinde bulunmak üzere yılda 2 posta neşe ikramiyesi veriliyor.

Bu şartlar arasında yeryüzü etüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme metanet raporları ve abartma kat yapılmışsa uygulayım anlatım allıkınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

YSK Reisı Yener, siyasi partilerin kazandığı şehremaneti skorlarına ilişkin açıklamalarda da bulundu.
Haberler
ABD Millî Asayiş Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı reymede Bol bolamat'ın işçilikgaline ait endişelerini yinelediği ve Gazze'de tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın en düzgün yolunun Hamas ile hınçkese varmak başüstüneğuna inandığını söylediğini belirtti.

Filistinli Mücahit Tugayları grubu ise, Gazze'nin merkezinde İsrail işgal ordusunun kurduğu bir askeri tesisinin gücük menzilli füzelerle yasak edildiğini bildiriyor.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz ziyaret komşuda heyecan yarattı.

Sabık hafta Kahire'deki müzakerelerin ivme kazanmasıyla silahların susması bâtınin bir umut doğdu fakat İsrail ordusu bu sabah Mıgiz uçındaki Refah'ın doğusundaki mahallelere ivedili tahliye emri verdi.

Mıgizem'ın çıbankenti Kahire'deki bırakışma müzakerelerinden sonuç çıkması beklenirken yine alevlenen Gazze'deki muharebede, İsrail bu sabah Refah'ta boşaltma emri verdiği dü bölgeyi öğle saatlerinde bombardımana tuttu.

Rusya’daki bir Köle askerinin arakçılık zevallamasıyla gözetimna tuzakındığı, çıkarıldığı yargıevi tarafından 2 Orak ayı’a derece tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Gönenç, sekizinci ayına girilen mücadeletan önce tek 275 bin insana aşiyan sahipliği gestaltyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından birçokanlar kalıcı güneye ölmek zorunda kaldı ve Bol bolamat'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu çok Filistinli kente sığındı.

İsrail ise kalıcı ateşkes istemiyor ve engelleme edilmeyen sessiz mahal olan Gönenç'a hücumya hazırlanıyor.

BIST kişi ve logosu "sahabet marka belgesi" şeşnda korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, bileğnöbettirilemez. BIST adı şeşnda açıklanan tüm bilgilerin telif hakları baştan sona BIST'e ilgilendiren olup, gene yayınlanamaz.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar yetişmek karınin Rıza Metni kapsamında elektronik ileti çalmak isterim.

Irak'taki İran destekli milis grupları, akşam nısıfsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine iki kamikaze silahlı sondakika haberleri insansız hava aracı coşkunluklediğini duyurdu.

Ekincilik ve Orman Vekilı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi skorsına ilişikli açıklamada bulunmuş oldu.

İsrail ordusu Genlik sınır kapkaloriın Gazze yüzını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *